Puitaknad

Puitaknad on midagi enamat kui lihtsalt aknalaud. Nendel akendel on hing.

Kuigi puitakende fänne on alati olnud palju, on viimastel aastatel nende arv dünaamiliselt kasvanud. Selle põhjuseks on pidev ökoloogia, tervislike eluviiside mood ja lihtsate loodustoodete keskkond, mis paistavad silma ka täiusliku teostuse kvaliteediga. Nende valmistamisel kasutatakse kõige sagedamini suurepärase kvaliteediga männipuitu. Ent mõnuga kasutatakse ka tamme ja isegi eksootilisi liike nagu Meranti.

Profiil IV68 Standard

Optimaalne valik inimestele, kes hindavad kõige enam materjali loomulikkust. Aknad on valmistatud hoolikalt valitud männi-, mahagoni- (Meranti) või tammepuidust, mis on kihiti kokku liimitud.

Profiil IV68 Softline

Sarnaselt IV68 Standard süsteemiga, millel on täiendavad visuaalsed väärtused. Tänu IV68 Softline profiili ümaratele ja voolujoonelistele vormidele näeb see väga loomulik välja ja sobib ideaalselt kaasaegse arhitektuuriga hoonetesse.

Süsteem IV68 Retro

See süsteem on mõeldud neile, kes hindavad ilu ja keerukust. Tänu elegantsele liibuvale joonele võimaldab IV68 Retro süsteem säilitada XIX sajandi akende välimust. Lisaks annab see kõik isolatsiooniomaduste ja hermeetilisuse parameetrid.

Belgia süsteem

Spetsiifiliste ja ainulaadsete esteetiliste parameetrite tõttu kasutatakse seda peamiselt Prantsusmaal, Belgias ja Hollandis. Belgia süsteemi akende puhul kasutatakse alumiiniumrennide asemel täielikult puidust renni.

Süsteem IV Plus

Tegemist on System IV 68 laiendatud versiooniga, milles keeruline struktuur on valmistatud liimpuidust 4-kihilisest puidust. Erineb profiili laiusega 78, 88 või 92 mm, mis annab võimaluse 3-klaasist paketti, mis tagab suurepärase soojus- ja heliisolatsiooni.

Skandinaavia süsteem

Nagu nimigi ütleb, ja visuaalse esteetika tõttu on selle süsteemi aknad kõige sagedamini kasutusel Skandinaavia riikides ja Inglismaal. Sel juhul avanevad aknad väljapoole, pakkudes täiendavat siseruumi. Tänu sellele võivad aknalauale asetatud esemed akna avamisel sellele jääda. Tõhusa tihenduse tuulise ilmaga tagab lengiraam, mis sellises olukorras surutakse vastu aknakastil olevat tihendit.

Süsteemi aknaraam

Need on tüüpilised inglise aknad, mille järele on nõudlus esimesena sellistel turgudel nagu Suurbritannia või Iirimaa. Liigutaval viisil üles-alla avanemine tagab lihtsa ja turvalise konstruktsiooni. Tänu sellisele lahendusele saadakse ruumis kasutamiseks lisaruumi.

Korpuse süsteem

Korpusaknad on traditsioonilised inglise aknad, mis avanevad väljapoole, tagades kasuliku ruumi säästmise. Populaarne ka Hollandis. Kultuuritingimustega seotud täiendavat iseloomu saab rõhutada selliste elementidega nagu dekoratiivsed oksad.

Windows Unitas

Pöördaken on ideaalne lahendus kõikjal, kus vajate kiiret ja sagedast ventilatsiooni. Tänu disainiomadustele ja spetsiaalsele armatuurisüsteemile saab akent ühe liigutusega 180 kraadi tõsta. Reguleeritav aknaraami pidur hoiab aknatiiva vabalt valitud tuulutusasendis. Selline lahendus muudab lihtsamaks mitte ainult ruumi tuulutamise, vaid võimaldab hõlpsalt puhastada ka kogu hoone sees oleva akna.

Disaini omadused

  1. IVõimalus paigaldada 3-klaaspakett, mis tagab suurepärase soojapidavuse ja heliisolatsiooni.
  2. Kolm tihendit moodustavad pärast üksteise puudutamist õhukambrid, isoleerides ruumi. Samal ajal lastakse sissetuleval soojendatud õhul vabalt muutuda.
  3. Termokanalid kaitsevad aknaraami väljast tuleva niiskuse eest. Vihmavee suunamisel aknaraamide taha on kogu konstruktsioon niiskuse eest kaitstud.
  4. Keeruline struktuur on valmistatud kolmekihilisest liimpuidust.
Or you can call us yourself:
+372 53 68 45 87
+372 53 68 45 87
info@koduhing.ee
Eesti, Tallinn
Made on
Tilda