Puidust ja alumiiniumist aknad

Puit- ja alumiiniumaknad võimaldavad säilitada siseruumides sooja atmosfääri.

Need on aknad, milles puit ja alumiinium on kombineeritud nii, et maksimeerida iga tooraine kasutust ja esteetilist väärtust. Puit on juba ammu tuntud kui keskkonnasõbralik tooraine, mis loob ühtaegu sooja ja hubase atmosfääri interjööridesse.

Puit- ja alumiiniumakende kasutamine võimaldab säilitada siseruumides sooja atmosfääri, tagades samas, et välisküljel olev alumiinium tagab akendele parima kaitse atmosfääritegurite mõjude eest ja seega ka nende vastupidavuse.

Puit ja alumiinium 78 mm

Tegemist on klassikalise IV Plus süsteemi baasil loodud profiiliga, mis kasutab 3-kihilisest liimpuidust konstruktsiooni. Antud juhul on alumiiniumkattega puidust versioon saadaval 78 mm paksuse profiiliga versioonina. Ka sel juhul on võimalik paigaldada 3-klaasist pakett, mis tagab suurepärase soojus- ja heliisolatsiooni.

Puit ja alumiinium 68 mm

Seega, nagu 68 mm puitsüsteemi puhul, on see ka sel juhul optimaalne valik inimestele, kes hindavad kõige enam materjali looduslikkust. Peamine erinevus on alumiiniumvooder, mis on korralik aknakaitse – peaaegu nagu puukoor. Valmistame aknaid hoolikalt valitud männi-, mahagoni- (Meranti) või tammepuidust kihtidena kokku liimituna. Töötleme neid tehnoloogiliselt, vastavalt rangetele Euroopa standarditele, mis garanteerivad vaieldamatu kvaliteediga toote.

Or you can call us yourself:
+372 53 68 45 87
+372 53 68 45 87
koduhing24@gmail.com
Eesti, Tallinn
Made on
Tilda